Najtrudniejsze pytania na egzaminie prawo jazdy

Najtrudniejsze pytania na egzaminie na prawo jazdy często często takimi tak naprawdę nie są. Serwis Zdamyto opracowało zestawienie najtrudniejszych pytań z testów na prawo jazdy, które sprawiają najwięcej trudności zdającym egzamin teoretyczny.

Najtrudniejsze pytania na prawo jazdy

Statystyki testów na prawo jazdy zdamyto.com pokazują, że najtrudniejsze pytania dotyczą tak naprawdę podstaw prawa drogowego, albo wymagają... dokładnego doczytania treści pytania. Problemem często jest niezrozumienie jego treści.

testy na prawo jazdy

Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zrezygnować z wyprzedzania, jeżeli kierujący pojazdem poprzedzającym włączył prawy kierunkowskaz? Tak/Nie

 

Kultowym wręcz pytaniem jest to, odnoszące się do poziomu oleju silnikowego. To właśnie na tym pytaniu potrafi wyłożyć blisko 60 % rozwiązujących testy na prawo jazdy:

testy na prawo jazdy

W którym miejscu wskaźnika bagnetowego, powinien znajdować się ślad oleju, aby oznaczało to, że jego poziom jest nieprawidłowy?
A/ „MAX”
B/ Pomiędzy znakami „MIN” i „MAX”
C/ Niewiele powyżej znaku „MIN”

 

Najtrudniejsze pytania w testach na prawo jazdy publikuje serwis zdamyto.com. Zestawienie warto przejrzeć przed zapisaniem się na egzamin państwowy w WORD.

Jak znajeźć najtrudniejsze pytania na prawo jazdy? 

  1. Zaloguj na stronie zdamyto.com
  2. Kliknij "Testy B"
  3. Wejdź w "Nauka działami" a następnie "Najtrudniejsze pytania z egzaminów"

Powodzenia na teorii!

Image: