Jak długo ważna jest teoria?

Czy niezdany egzamin praktyczny w starym roku powoduje konieczność ponownego zdawania testów na prawo jazdy w 2018 roku? Jak długo ważna jest teoria w WORD?

Jak długo ważna jest teoria w WORD?

Jeśli egzamin teoretyczny był zdany np w tamtym roku, to w 2018 roku nie będzie konieczności zdawania ponownie testów na prawo jazdy. Twój egzamin teoretyczny nadal jest ważny i nie ma potrzeby powtarzania go. Raz zdane testy na prawo jazdy ważne są bowiem bezterminowo, a obowiązujący kiedyś 6-miesięczny termin ważności egzaminu teoretycznego  zniesiono już dawno.

Pytanie z oficjalnej puli egzaminacyjnej. Źródło: zdamyto.com
Pytanie z oficjalnej puli egzaminacyjnej. Źródło: zdamyto.com

Testy na prawo jazdy-były zmiany w bazie pytań

Jeżeli jednak testów na prawo jazdy nie udało Ci się jeszcze zdać, to całkiem możliwe, że baza pytań którą masz jest nieaktualna. Testy na prawo jazdy zmieniono w 2017 roku i to nie raz. Skutkiem tych zmian było pojawienie się w puli egzaminacyjnej ponad 400 nowych pytań, inne - wadliwe, niejasne - zostały z bazy usunięte.

Pełną i aktualną bazę pytań egzaminacyjnych znajdziesz na stronie zdamyto.com. System umożliwia dostęp do testów na prawo jazdy z poziomu komputera, tabletu i telefonu.

Image: